«مراسم رونمایی، نقد و بررسی کتاب باغ شفتالو»

 

خبر وب­سایت مؤسسه فرهنگی اکو

 

 

«مراسم رونمایی، نقد و بررسی کتاب باغ شفتالو»

با همکاری مؤسسه فرهنگی اکو، مؤسسه خانه کتاب، سرای اهل قلم و انجمن نقد ادبی ایران

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، آیین معرفی، نقد و بررسی کتاب "باغ شفتالو"، نوشته شاه منصور شاه میرزا، کارشناس میز تاجیکستان با حضور صاحب‌نظران و فرهیختگان برگزار خواهد شد.

مؤسسه فرهنگی اکو با همکاری مؤسسه خانه کتاب، سرای اهل قلم و انجمن نقد ادبی ایران در راستای ترویج فرهنگ نقد و بررسی آثار مکتوب در سطوح مختلف، در تاریخ چهارشنبه 29 خردادماه 1397 از ساعت 16 در محل سرای اهل‌قلم آیین معرفی و بررسی کتاب "باغ شفتالو" را برگزار می‌نماید.

در این مراسم موقعیت نویسنده کتاب، اهمیت عنوان، تحلیل موضوعی اثر، سطح نگارش، ارتباط میان فصل‌ها، پردازش متن؛ استنادها؛ رویکردها، بررسی سوگیری، جامعیت، اعتبار، زبان، تکنیک داستان نویسی و برخی عوامل دیگر با حضور جمعی از دوستداران کتاب از سوی دکتر ابراهیم خدایار، رئيس انجمن علمي نقد ادبي ايران، الهام فلاح، نویسنده و منتقد و شاه­منصور شاه­میرزا، نویسنده کتاب و کارشناس میز تاجیکستان در مؤسسه فرهنگی اکو تبیین خواهد شد.

شایان‌ذکر است جشن امضای کتاب مذکور که از سوی نشر ثالث در سال 1398 به چاپ رسیده است در سی و دومین نمایشگاه بین­المللی کتاب تهران برگزار شد و یک‌صد و پنجاه و چهارمین جلسه از سلسله نشست‌های صبح پنجشنبه مجله بخارا نیز به دیدار و گفتگو با نویسنده کتاب اختصاص یافته است.

گفتنیست قرار است نویسنده کتاب آن را از طریق رادیو سلامت ایران بازخوانی نماید و توسط رادیو مذکور پخش نماید.

 

مؤسسۀ فرهنگى اکو یک نهاد بین­المللى که با هدف تحکیم قرابت­هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و ادبی میان کشورهای عضو با دیگر کشورها تأسیس شده است.

 

 

 

تاریخ انتشار : يكشنبه 26 خرداد 1398
 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به انجمن علمی نقد ادبی ایران می باشد .
طراحی سایت